Dansens Dager 2020 – AVLYST

Verden har på kort tid blitt snudd litt på hodet. Vi bidrar alle til dugnaden for smittebegrensning og med å holde oss i trygg avstand fra hverandre. Liv og helse må gå først.

Det er med tungt hjerte vi ser oss nødt til å avlyse feiringen av Dansens Dag i Vestland i år. I alle fall i sin sedvanlige form med et kjempestort fellesarrangement i Bergen sentrum. Veldig mange danseskoler og dansegrupper får ikke øvet sammen og vi kan ikke møtes fysisk. Dermed blir det vanskelig å få forberedt seg, selv om det skulle være trygt å samlet i slutten av april.

Vi håper at alle våre dansevenner i hele fylket får danset litt i stuen disse dagene, og holdt armer, ben og danseglede ved like. Ta vare på dere selv så lenge – så kommer Dansens Dag knallsterkt tilbake neste år!


------ FLERE NYHETER ------

Arkiv

SeltopGrafisk Form